Головна сторінка » На літню AI-програму KSE конкурс 18 людей на місце. Кількість учасників можуть збільшити в півтора рази

На літню AI-програму KSE конкурс 18 людей на місце. Кількість учасників можуть збільшити в півтора рази

💡 Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Приєднуйтесь до AI спільноти!

Читайте также: Де Зараз Софія Ротару: Сучасний Стан Життя і Кар’єри Легендарної Співачки

Київська школа економіки отримала 535 заявок на KSE Agentic AI Summer School — програму з розробки автономних систем штучного інтелекту. Спочатку планували відібрати 30 учасників, але через високий інтерес кількість місць можуть збільшити в півтора рази.

Про це DOU розповів Тимофій Милованов.

«На першому етапі відбору ми отримали високий інтерес від учасників — маємо 535 заявок, відповідно, 18 людей претендують на одне місце. Зараз тривають наступні етапи відбору, стартує навчання в нас 1 липня», — зазначив він.

За словами Милованова, після перегляду заявок у KSE побачили, що якісних кандидатів більше, ніж очікували. Тому зараз школа обговорює з донором додаткове бюджетування, щоб розширити набір.

«Планували відібрати 30 людей, але, проглянувши заявки, бачимо, що маємо набагато більше якісних. Тому збільшуємо кількість місць: приблизно 40–45 місць буде, зараз працюємо над цим питанням з донором», — додав він.

Читайте также: 57% айтівців в Україні вважають, що їм недоплачують. Хто в топі серед незадоволених

📌 Контекст

За словами Милованова, серед заявників — люди з різним досвідом, адже організатори не обмежували участь за віком чи сферою. Детальніше про аудиторію учасників у KSE зможуть розповісти після завершення відбору.

Тих, хто не пройде на програму, планують запросити на окремі розмови з порадами. Учасникам дадуть зворотний зв’язок щодо того, як покращити свою ШІ-грамотність, а також нададуть матеріали для самостійного навчання.

Ті, хто пройдуть до програми, отримають доступ до ШІ-інструментів, стипендію в еквіваленті $600 на місяць і проживання для тих, хто не з Києва.

KSE Agentic AI Summer School стартує 1 липня 2026 року. Навчання триватиме десять тижнів в офлайн-форматі.

Читайте также: Внаслідок російської атаки постраждало виробництво компанії «Генерал Черешня»

Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *